PHILIPS Výbojka xenónová D2S 85V 35W XV

Kód: 85122XVC1
€24 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Najvyššie zvýšenie xenónovej výbojky. Philips X-tremeVision vám pomôže vidieť prekážky skôr a jasnejšie. Napriek tomu, že xenónové výbojky sú jasnejšie, zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky je vždy vítané.

Detailné informácie

Podrobný popis

50% Viac svetla
Najvyššie nárokované zvýšenie každej xenónovej žiarovky. Zariadenie Philips X-tremeVision vám pomôže vidieť prekážky skôr a jasnejšie. Napriek tomu, že xenónové žiarovky sú jasnejšie, zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky je vždy vítané.

Power je nič bez kontroly
Pokiaľ ide o jasnejšie svetlomety, to je miesto, kde Philips skutočne žiari. Každá žiarovka môže byť jasnejšia, ale skutočne veľké budú presnejšie vo svojej podstate. Oblúk X-tremeVision Gen2 je taký presný, že dokonca so všetkým mimoriadnym svetlom ide len tam, kde ho potrebujete. Znamená to, že protichodná prevádzka zostane sama.

Philips OEM Standard
Väčšina vozidiel je nainštalovaná v továrni vybavená žiarovkami Philips. S tým na mysli, prečo si vybrať niečo iné? Získanie najvyššej kvality žiaroviek je mimoriadne dôležité a Philips to vie. Jeho vysoký presný oblúkový tok, modrý gradient cez sklo UV-Quartz a vysokotlakové plynovú náplň s objemom 13 barov vytvára žiarovku, ktorá je príjemná pre oči, a to ako vo forme,

Dodatočné parametre

Kategória: Xenónové výbojky
Záruka: 2 roky
Farba svetla: 5000K
Pätica: P32d-3
Podľa rozsahu napätia: 41 – 100 V
Podľa tvaru: D2S
Séria: Philips X-tremeVision
V: 85
? Zvoľte výkon (W): 35W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: