Philips WhiteVision

Prémiový zážitok z jazdy

Svetlomety WhiteVision prevyšujú akékoľvek modré autožiarky na trhu, takže môžete jazdiť v štýle bez ohrozenia bezpečnosti. Jasný biely trám okamžite eliminuje tmu pre prvotriedny zážitok z jazdy. Dlhší vzor lúča s 60% viac svetla vám umožňuje lepšie vidieť ostatných účastníkov cestnej premávky, zlepšiť bezpečnosť a dať vám viac času reagovať na potenciálne nebezpečenstvo. Konečný upgrade vašich svetlometov.

ExtremeVision

60% viac svetla

Pri farebnej teplote 4300 K vaše svetlá osvetľujú cestu dopredu s väčším kontrastom a lepším odrazom pre lepšiu viditeľnosť a bezpečnejšiu jazdu. Či užšie svetlo vás tiež upozorní na pohodlnejšiu jazdu v noci. Najlepšia životnosť v trvaní 450 hodín rozširuje vaše potešenie z jazdy ešte ďalej, prekonáva konkurenciu s menším počtom náhrad a dokonca za vyššiu cenu za peniaze.

x-treme vision

Viac svetla, viac výkonu

WhiteVision je certifikát ECE a prvé 100% cestné-legálne, 100% intenzívne biele svetlo. Poskytuje vám dokonalú viditeľnosť bez toho, aby ste ohrozili bezpečnosť tým, že osvetlíte auto vpredu. Určené pre najvyššiu kvalitu, UV-Quartz sklo je silnejšie ako tvrdé sklo a vysoko odolné voči teplotným extrémom a vibráciám, čím eliminuje riziko skorého zlyhania. S väčším tlakom vo vnútri svietidiel produkuje aj WhiteVision výkonnejšie svetlo s predĺženou životnosťou.

1 položiek celkom
PHILIPS Žiarovka 12V H6W 6W BAX9s WhiteVision - 2ks
€10

Philips WhiteVision prevyšujú akékoľvek modré žiarovky na trhu. Až o 60% viac svetla Vám umožňuje lepšie vidieť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Kód: 12036WHVB2