Philips WhiteVision

2 položiek celkom
PHILIPS Žiarovka 12V H1 55W P14,5s WhiteVision -blister 1ks
€9,10

Philips WhiteVision prevyšujú akékoľvek modré žiarovky na trhu. Až o 60% viac svetla Vám umožňuje lepšie vidieť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Kód: 12258WHVB1
PHILIPS Žiarovka 12V H1 55W P14,5s+W5W WhiteVision -set 2ks
€19,50

Philips WhiteVision prevyšujú akékoľvek modré žiarovky na trhu. Až o 60% viac svetla Vám umožňuje lepšie vidieť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Kód: 12258WHVSM

Bezpečnosť ešte nikdy nebola tak atraktívna

Žiarovky Philips WhiteVision dodávajú svetlometom intenzívnej xenónový vzhľad a poskytujú prvotriedny zážitok z jazdy v noci. Kombinácia zvýšeného jasu ao 40% belšieho svetla žiaroviek WhiteVision zaručuje perfektný štýl a bezpečnosť.

   

100% schválenie pre cestné použitie, 100% intenzívne biele svetlo

Žiarovky WhiteVision majú certifikáciu ECE a sú prvým intenzívnym bielym svetlom schváleným pre cestné použitie. Poskytnú vám perfektné, vysokú viditeľnosť, bez toho aby ste ohrozovali bezpečnosť oslnením automobilu pred vami. 


O 60% viac svetla na ceste pre maximálnu viditeľnosť

Dlhšie vzor lúča poskytuje o 60% viac svetla a umožní vám na ceste zreteľnejšie vidieť ostatných účastníkov cestnej premávky. Zlepšuje bezpečnosť, pretože poskytuje dlhší čas na reakciu na potenciálne nebezpečenstvo na ceste.


Najlepšia životnosť vo svojej triede pre dlhšie potešenie z jazdy

Svetlomety Philips WhiteVision (dostupné vo verziách H1, H3, H4, H7, T4W a W5W) sú navrhnuté tak, aby vydržali. Ponúkajú vám dlhú a spoľahlivú životnosť 450 hodín *. To je výrazne viac než u konkurenčných ponúk. Výsledkom je menší počet výmen a väčšia hodnota z hľadiska pomeru cena / výkon. (* verzia H4 a H7 testované pri štandardnom napätí 13,2 V)


Ostrý biely lúč so svetlom o 40% belším (4 300 stupňov Kelvina)

S 4 300 stupňami Kelvina ao 40% belším svetlom osvetľujú svetlomety Philips WhiteVision ceste ostrým bielym svetlom, ktoré okamžite zaženie tmu. Prvotriedne lúč pre prvotriedny zážitok z jazdy.

Prvotriedny zážitok z jazdy s intenzívnym bielym xenónovým efektom

Výkon svetlometov Philips WhiteVision prekonáva všetky modré žiarovky do automobilov na trhu. Jedná sa o správnu voľbu pre vodičov, ktorí chcú jazdiť štýlovo a zároveň nehodlajú obetovať bezpečnosť. Žiarovky WhiteVision majú teplotu farieb xenónových svetlometov a štýlový biely vršok: dokonalé pre vylepšenie vašich svetlometov. Patentovaná poťahová technológia 3. generácie od spoločnosti Philips je majstrovský kúsok, vďaka ktorému je výrobok WhiteVision prvým svetlometom sa skutočne bielym svetlom.

Väčší kontrast pre zlepšenú viditeľnosť a bezpečnejšiu jazdu

Maximálne biele svetlo s teplotou farieb 4 300 Kelvina znamená, že svetlomety poskytujú lepšiu odrazy od vodorovného dopravného značenia a dopravných značiek. Belšie svetlo vás v noci udrží v pohotovosti, takže si môžete vychutnať príjemnejší zážitok z nočnej jazdy.