NARVA BEL Žiarivka 18W OCEANIC CORAL 26x590mm

Kód: 18W/OCORAL
€14,70 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Žiarivky pre sladkovodné a morské akváriá

   

Aquarium Color

Špeciálne žiarivky Aquarium Color vydávajú teplé fotosyntetické svetlo, potrebné pre všetky akvarijné a teráriové rastliny.

Kombinácia červenej a modrej zložky viditeľného spektra zvýrazňuje zafarbenie vodných rastlín a živočíchov. Má výrazne priaznivý vplyv na ich rast a prosperitu.

Použitie : akváriá, teráriá a vivária.

 


Atinic Blue

Špeciálne žiarivky séria Actinica Blue vydávajú ľahko modrasté svetlo. Osvetlenie s vyšším podielom modrej zložky dobre simuluje hladšie tiene pri úsvite a súmraku a modrý odtieň hlbokých vôd.

Navyše, mnoho morských bezstavovcov živočíchov závisí na modrej zložke svetla ktorej vlnová dĺžka najlepšie preniká do hlbších stĺpcov vody. vhodné pre osvetľovanie hlbinných akvárií alebo nočný aktívnych vodných živočíchov.

Použitie : morské akváriá


Oceanic Natural Daylight 10K (10 000K)

Špeciálne žiarivky séria Oceanic Natural Daylight 10K vydávajú kvalitné jasné biele denné svetlo. Farebná teplota 10 000K je vhodná pre osvetľovanie ako morských tak sladkovodných akvárií.

Zvýrazňuje farby, najmä červená, modrá a zelená sú výraznejšie. Ideálny tiež pre rast rastlín, ale hlavne koralov a ostatných morských bezstavovcov živočíchov v morských akváriách. Výborné tiež pre osvetľovanie sladkovodných akvárií s rastlinami.

Použitie : sladkovodné a morské akváriá


Oceanic Natural Daylight 20K (20 000K)

Špeciálne žiarivky Oceanic Natural Daylight 20K vydávajú kvalitné jasné modrasté denné svetlo. farebná teplota 20 000K simuluje prostredie hlbokých oceánov.

Ryby, koraly a rastliny prosperujú pod týmto svetlom. Jedná sa o vynikajúci žiarivku pre osvetľovanie hlbinných akvárií alebo nočný aktívnych vodných živočíchov. Výborné tiež pre osvetľovanie sladkovodných akvárií s rastlinami.

Použitie : sladkovodné a morské akváriá


Oceanic Flora

Žiarivky pre akvarijné rastliny a vodné živočíchy. Majú zvýraznenú červenú a modrú zložku viditeľného spektra. Najmä červenej, oranžovej a modrej farebné tóny rýb a rastlín majú výrazný a pôsobivý efekt.

Modrá spektrálna zložka preniká hlboko do vodného stĺpca a podporuje rast akváriových rastlín.

Pri samostatnom použitií OCEANIC FLORA sa môžu v akváriu nadmerne tvoriť riasy.

Odporúčame kombinácii so žiarivkami OCEANIC LIGHT alebo OCEANIC STAR.

Použitie : vodné rastliny


Oceanic Star

Pod žiarivkami séria Oceanic Star s plným spektrom, farebnou teplotou 12000K a indexom podania farieb 1A (veľmi dobrý) vyniknú farby Vašich rýb a rastlín do plnej krásy.

Plné spektrum týchto žiariviek je takmer zhodné sa slnečným svetlom. Žiarivky zo série Oceanic Star podporujú rast rastlín a obmedzujú rast rias.

Odporúčame kombinovať s OCEANIC FLORA alebo OCEANIC LIGHT v prípade sladkovodnej nádrže. Odporúčame kombinovať s OCEANIC CORAL v prípade morskej nádrže.

Použitie : pre sladkovodné a morské akvária.


Oceanic Light

Žiarivky OCEANIC LIGHT s plným spektrom a farebnou teplotou 5.000 K sú určené pre osvetľovanie sladkovodných akvárií. Farebná teplota s denným odtieňom zvýrazňuje prirodzené farby vodných rastlín a živočíchov, podporuje rast rastlín a obmedzujú rast vodných rias.

Odporúčame kombinovať s OCEANIC STAR alebo
OCEANIC FLORA.

Použitie : sladkovodné akváriá


Oceanic Coral

Zvýraznená modrá časť svetelného spektra žiariviek Oceanic Coral umožňuje prežívanie jednobunkových rias zooxanthellas a preto podporujú rast koralov.

Žiarivky zo séria Oceanic Coral vytvorí perfektné osvetlenie vo Vašom
morskom akváriu, obzvlášť v kombinácii so žiarivkami zo série Oceanic Star. Žiarivky zo série Oceanic Coral sú vhodné tiež na pozorovanie nočných živočíchov vo sladkovodných akváriách.

Odporúčame kombinácii so žiarivkou OCEANIC STAR.

Použitie : morské akváriá


Dodatočné parametre

Kategória: Akváriá a teráriá
Dĺžka: 590mm
Charakteristika: akvárium
Pätica: G13
Podľa tvaru: T8
? Zvoľte výkon (W): 18W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: