DOVOLENKA. Radi by sme Vás informovali, že od 6.9 - 14.9.2019 budeme čerpať dovolenku. Všetky objednávky budeme expedovať až 15.9.2019. Ďakujeme za pochopenie.

Narva Bakery Super 30W/0752 G13 T8 26x895mm

Kód: 30W/0752
€14,86 / ks
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
26.9.2019

Detailné informácie

Podrobný popis

Žiarivky pre osvetlenie potravín

   

Narva FRESH light

Lineárne žiarivky séria FRESH light s farebnou teplotou 2.450 K sú vyvinuté pre osvetlenie potravín. svoje uplatnenie nájdu pri osvetľovaní pečiva. Ich brilantné svetlo zvýrazňuje prirodzené farebné tóny pekárskych výrobkov.

Tovar je pri predaji čerstvo a chutne prezentované. typické oblasti použitia sú pekárne, potravinové obchody, ako aj zodpovedajúce oddelenia v supermarketoch. špeciálne žiarivky.

FRESH light odporúčame pre pšeničné výrobky, ale aj
pre polotvrdé a tvrdé syry

Žiarivkové trubice séria NARVA FOOD LIGHT sú určené pre osvetľovanie potravín. séria zahŕňa špeciálny spektra pre osvetľovanie mäsa, údenín, syrov, pečiva, cukroviniek a ovocia.

 


Narva BAKERY SUPER

Lineárne žiarivky BAKERY SUPER majú špeciálne zloženie svetelného spektra, ktoré vhodným spôsobom zdôrazňuje farebné tóny pečiva, a tým zlepšuje vizuálny dojem.

Spektrum BAKERY SUPER je vhodné predovšetkým pre osvetľovanie cukrárskych výrobkov (torty, zákusky), pretože zvýrazňujú predovšetkým hnedú farebnú zložku.

Typické oblasti použitia sú cukrárne, a zodpovedajúce oddelenie v supermarketoch.


Narva NATURE SUPERB

Lineárne žiarivky NATURE SUPERB majú špeciálne zloženie svetla, ktoré vhodným spôsobom zdôrazňuje farebné tóny mäsa a mäsových výrobkov a zlepšuje vizuálny dojem.

Žiarivky NATURE SUPERB podávajú najmä červenú zložku mäsa viac výraznejšie. Ideálne na osvetľovanie vitrín s mäsiarskym výrobkami

Žiarivkové trubice série sú určené pre osvetľovanie potravín. Séria zahŕňa
špeciálny spektra pre osvetľovanie mäsa a údenín.


Narva FRUIT LIGHT

Žiarivkové trubice zo série FRUIT light boli vyvinuté najmä pre osvetľovanie ovocia a zeleniny. ich špeciálne spektrum zvýrazňuje prirodzené odtiene a farby predávaných produktov.

Žiarivkové trubice série sú určené pre osvetľovanie ovocia a zeleniny.


Narva NATURE DE LUXE

Lineárne žiarivky NATURE DE LUXE majú špeciálne zloženie svetelného spektra, ktoré vhodným spôsobom zdôrazňuje farebné tóny mäsa a mäsových výrobkov, a tým zlepšuje vizuálny dojem.

Spektrum NATURE DE LUXE je vhodné predovšetkým pre osvetľovanie údenárskych výrobkov (salámy a údeniny).


Preprava žiariviek

Ako prepravujeme žiarivkové trubice?

Pre prepravu využívame, tvrdené kartónové trubice. Trubice sú obalené v bublinkovej fólií a sú následne vložené do tvrdených kartónových trubíc.

Týmto sme znížili možnosť poškodenia na minimum.


Dodatočné parametre

Kategória: osvetlenie potravín
Dĺžka: 895mm
Charakteristika: cukrovinky
Pätica: G13
Podľa tvaru: T8
? Zvoľte výkon (W): 30W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: